Futboll Premier League Sport

Morata shokon Juventusin/ Spanjolli tregon ekipin që do fitoi Champions Leaguen

Alvaro Morata beson se Juventus është një prej favoritëve për ta fituar Champions Leaguen. Sulmuesi i Chelseat ka theksuar se ish skuadra e tij është forcuar shumë dhe jo vetëm me ardhjen e Cristiano Ronaldos.

Kush e fiton Championsin këtë sezon?

“Juventus, por jo vetëm prej Cristianos. Në vitet e fundit gjithmonë ka qenë aty. Juventus është një ekip taktikisht perfekt”, u shpreh ai.

“Me Cristianon, pasi të fillojë të shënojë gola, do të jetë ekip edhe më i rrezikshëm”, theksoi Morata. Por mos harrojmë edhe Barcelonën e cila mbetet ekipi për tu mundur bashkë me Realin e frikshëm, përfundoi sulmuesi spanjoll.

Related posts

U shpall kampion bote me 8 vida në kavilje, nuk i heq nga frika prej 12 vitesh

Q.Autor

SKEDINA E DITËS/ Me këto 3 SUPER ndeshje mund të bëheni MILIONER (FOTO)

Isa.Autor

DUAN TITULLIN/ Pret Parmën e më pas Tottenhamin, Interi gati të ndezë “San Siron”

Isa.Autor

Leave a Comment