Futboll Premier League Sport

NDODH NË ANGLI/ FESTIMI më I SHËMTUAR në FUTBOLL, çudisin tifozët e… (FOTO)

Manchester City është një nga skuadrat më në formë për momentin jo vetëm në Angli por edhe në kontinent, me sezonin e shkuar që “qytetarët” thyen çdo rekord të mundshëm në Premier League.

Megjithatë ata së fundmi kanë thyer edhe një tjetër rekord, atë të festimit më të shëmtuar në botën e futbollit. Bëhet fjalë për një video publicitare të Manchester City në kuadët të sponsorit të saj Etihad, por që nuk u prit mirë nga fansat e tashmë po bën xhiron në rrjetet sociale.

Në video shfaqen lojtarët e “citizens” së bashku me tifozët në “Etihad Stadium” duke kënduar një këngë të famshme nga seriali për fëmijë “Barni”, duke bërë që të shperthejë ironia kudo. Për më tepër ndiqni videon e plotë:

Related posts

MOMENTE PANIKU/ Ishin live në studio, gazetarit të sportit i bie ekrani mbi kokë dhe e përplas poshtë (VIDEO)

Delo.autor

Driblimi magjik i Odegaard është shpërndarë më shumë se fotot e Kim Kardashian

Q.Autor

LËSHOHET “BOMBA” NGA SPANJA/ Aventura e Ronaldos tek Juventus mund të përfundojë në…

Delo.autor

Leave a Comment