Futboll Sport

NEYMAR BËN XHESTIN E VITIT/ Fëmija QANË që ta takoi, braziliani e mer dhe… (VIDEO)

Neymar me gjestin e vitit, fëmija futet në fushë duke qarë që e takoi, braziliani i dhuroi fanellën dhe e dorëzoi tek familja e tij. Paris Saint Germain ka marrë një fitore të radhës në kampionatin francez Ligue 1. Kampionët në fuqi të Francës, kanë triumfuar në udhëtim tek Nimes me rezultat 2-4.

Braziliani Neymar shënoi një gol të bukur për ta hapur serinë e golave në minutën e 36-të. Por më të bukur se golin e bëri gjestin reprezentuesi i Brazilit. Në fundin e ndeshjes një vogëlush u fut në fushë duke shkuar ta përqafojë atë.

Neymar e mori në krahët e tij dhe i dhuroi fanellën duke mbajtur për disa qaste afër vetës djaloshin e vogël simpatik.

 

Related posts

U ZËVENDËSUA NGA TRAJNERI/ Futbollisti shqiptar thyen me grushte stolin e rezervave (VIDEO)

Isa.Autor

VIDEO/ ‘Shokohet’ Roma, Sampdoria kalon në avantazh në ‘Olimpico’

Q.Autor

Para ndeshjes finale madrilienët marrin lajmin shokues për sulmuesin…

Sadik.Autor

Leave a Comment