Futboll Sport

NEYMAR SHËNON SUPERGOL/ Braziliani feston si i ÇMENDUR dhe kopjon RONALDON (VIDEO)

Neymar është grumbulluar me skuadrën e Brazilit e cila do të zhvilloim disa takime miqësore. Ylli i PSG-së nuk nguron të tregojë cilësitë e tij më të mira duke shënuar gola spektakolar.

Një të tillë lojtari i seleços e ka realizuar në stërvitje. Ajo që bie në sy është mënyra sesi Nëymar feston pas realizimit të golit.

Braziliani befason shokët e kombëtares duke festuar si Ronaldo.

Përagatiti:AlpeNews.al

Neymar celebrates like Cristiano Ronaldo after scoring an amazing goal in Brazil training

Neymar celebrates like Cristiano Ronaldo after scoring an amazing goal in Brazil training 😂

Posted by Oh My Goal – Asia on Wednesday, September 5, 2018

Related posts

Guardiola heq dorë nga Pjanic: Jemi të kompletuar në pozicionin e tij…

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Prezantim me Laportën dhe menjëherë në karantinë, blerja e Barcelonës rezulton pozitiv

Delo.autor

TRE GOLA BRENDA 13 MINUTAVE/ Chelsea i falet dyshes Abraham-Mount, ja golat (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment