Futboll Sport

Jese i “burgosuri” i PSG/ Merkato e janarit si shpëtim për sulmuesin spanjoll

Sezoni i Jese Rodriguez nuk pritet të jetë aspak pozitiv. Sulmuesi spanjoll i Paris Saint Germain i cili u rikthye nga huazimi te Stoke City nuk është aspak në planet e trajnerit Tuchel dhe paga e tij e lartë u bë pengesë për të gjetur një sistemim tëri.

Së fundmi 25-vjeçari nuk u përfshi në listën e Champions League por ajo më shqetësuese është fakti që lojtari nuk figuron as websajtin zyrtar të klubit. Parma, Nantes dhe Huesca u interesuan në verë për të por zgjidhja e vetme për sulmuesin pritet të jetë merkato e janarit.

Related posts

Përcaktohen ditët dhe oraret e ndeshjeve të fundit në Serie A…

Sadik.Autor

SEZONI I RI/ Barcelona në Amerikë, nesër MESSI kryen vizitat mjekësore

Sadik.Autor

Këto janë notat e Kombëtarës së Shqipërisë, shkëlqen Strakosha

Sadik.Autor

Leave a Comment