Futboll Sport

Projekti “Superiore”/ Vllaznia fton lojtarë nga tregu i huaj, verdhekuqtë duan…

Problemet financiare brenda Vllaznisë nuk ua kanë zbehur shpresat shkodranëve për të ëndërruar rikthimin në Kategorinë Superiore.

Në mbrëmjen e djeshme, shkodranët kanë realizuar një goditje të trefishtë në merkato duke sjellë këta emra: Dan Gelu Ignat (mbrojtës), Silvio Rodrigues Pereira Junior dhe Eziamaka Collins Ikenna (të dy sulmues). Kuqeblutë do të përqëndrohen te sezoni i ri duke lënë mënjanë problemet brenda klubit.

 

Related posts

Merson: Mkhitaryan do të jetë një sensacion te Arsenali

Q.Autor

Kompeticion multimiliarderësh, FIFA takim sekret me 7 gjigantët për Botërorin e klubeve

Sadik.Autor

Roma nuk ndalet në merkato, zyrtarizon edhe mesfushorin Italian

Sadik.Autor

Leave a Comment