Futboll Seria A Sport

RONALDO si i “çmendur”/ Shikoni si TALL KEQ gazetarin në transmetim direkt (VIDEO)

Ende nuk ka shënuar golin e parë në Seria A, por humorin duket se e ka mjaft të mirë. Në një video që qarkullon ditën e sotme nëpër rrjetet sociale, shihet Kristiano Ronaldo, që imiton gazetarin e Juventus TV nga mbrapa shpine.

Gazetari, ishte në transmetim “live”, para se të niste stërvitja e bardhezinjve, dhe portugezi, i cili e pikasi në atë moment, i doli menjëherë nga mbrapa, dhe nisi të bëjë disa veprime tallëse, sigurisht me shaka. Video ka bërë bujë në të gjithë Italinë.

{“videoid”:”1536868097457″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

Si po ia humbin gjyqtarët madhështinë futbollit, edhe sa kohë do të jemi “pengje” të këtyre njerëzve?

Sadik.Autor

MARCELO BËN “SPIUNIN”/ Tregon si u përplas Modric me policinë gjatë karantinës

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Mallorca-Real Madrid. Mbyllet pjesa e parë

Delo.autor

Leave a Comment