Futboll Sport

SHQIPËRI-IZRAELI/ FOTO EKSKLUZIVE: Nis hyrja e tifozëve në stadium

Edhe pak orë na ndajnë nga takimi i parë i kopeticionit Liga e kombeve. Kombëtarja kuqezi do të pres në stadium “Elbasan Arena” ekipin e Izraelit.

Ndeshja që do të startoi në orën 20:45, po monitorohet nga forca të shumta policie. Aktualisht ka filluar edhe hyrja e tifozëve në stadium. Kujtojmë që interesi për këtë takim çuditërisht ka qenë i ulët.

Related posts

DONNARUMMA E BËN BALT/ INTERI i falet ICARDIT dhe fiton derbin në frymën e fundit

Isa.Autor

Shaqiri ka një mesazh për ekipin e Stoke Cityt

Sadik.Autor

Dzeko pritet të transferohet te kampioni i Premier League

Q.Autor

Leave a Comment