Futboll Seria A Sport

SPEKTAKOLARE/ Shikoni pritjen MADHËSHTORE që i bëjnë TIFOZËT E MILANIT, KAKAS (VIDEO)

Rikardo Kaka duket se do të jetë një tjetër prurje e re në stafin drejtues të Milanit, dhe së shpejti pritet të ketë një rol të rëndësishëm tek “djalli”. Ditën e djeshme, braziliani ishte në tribunën e stadiumit për të ndjekur fitoren ndaj Romës, por gjithashtu, zbriti edhe në fushën e blertë, për të përshëndetur tifozët e shumtë.

Emri i tij u thirr para 58 mijë tifozëve nga spikeri i stadiumit “San Siro”, dhe të gjithë në kor, në veçanti ultrasit “Curva Sud”, vetëm bërtisnin për emrin e tij, dhe atmosfera ishte rrëqethëse. Shto këtu edhe fitoren në sekondat e fundit me golin e Kutrones, mbrëmja ishte magjike për të gjithë tifozët e “djallit”.

{“videoid”:”1535793588874″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

TRONDITET MILANI/ Lojtari më i mirë i kuqezinjve rrezikon të HUMBASI sezonin për shkak se…

Isa.Autor

“FSHF” NË KËRKIM TË TRAJNERIT PËR KOMBËTAREN/ Shqiptarët “mbysin” De Biasin me komente: Aman ktheu (FOTO)

Delo.autor

INTER SYNON PËRFORCIME TË MËDHA/ Marotta kërkon të “rrëmbejë” yllin e Premier League…

Delo.autor

Leave a Comment