Champions League Futboll Sport

STATISTIKAT/ Barcelona – PSV: Ja lojtari dhe dështimi i ndeshjes (FOTO)

Padyshim që lojtari i ndeshjes ishte Leo Messi, që realizoi het-trik, e që mori notën maksimale, 10.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte Schwaab i PSV-s, që mori notën 5.6.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Related posts

U “KURORËZUA” KAMPION I EUROPËS/ Nga Ronaldo, tek Ibrahimovic dhe Buffon. Shaqiri i lë pas të gjithë

Delo.autor

Vettel: Ricciardo më surprizoi, në Belgjikë “skuqim” kreun

Isa.Autor

“SITUATA E KRIJUAR NGA KORONAVIRUSI NUK NA KA BËRË MIRË”/ Orges Shehi: Ju tregoj dyshimet që kam për Kombëtaren

Delo.autor

Leave a Comment