Futboll Kombëtarja Sport

Talenti i Bajernit mesazh “dashurie” Shqipërisë dhe Kosovës, shikoni foton e postuar në “Instagram”

Së fundmi Meritan Shabani është kthyer në një çështje diskutimi mbi zgjedhjen që ai do të bëjë. Pra se cilën Kombëtare ai do të vendosë të përfaqësojë.

Edhe pse disa javë më parë talenti i Bajernit të Mynihut u gurmbullua me të rinjtë e skuadrës Kombëtare të Gjermanisë, tashmë i ka dhënë sinjale pozitive Shqipërisë dhe Kosovës. Ditën e sotme Shabani ka postuar në rrjetin social “Instagram” një “story” ku duket fanella e tij te Bajerni i Mynihut dhe “emoji” me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës.

SHABANIII

Related posts

JASHTËTOKSORI/ 14 vite nga debutimi i MESSIT në Ligën e Kampionëve, ja rrugëtimi i tij

Isa.Autor

NJË TJETËR FITORE ME PËRMBYSJE/ Kampionët e Anglisë mposhtin Chelsean dhe ngjiten në vend të tretë

Delo.autor

“OFERTA BEFASUESE”/ Lojtarin që e kërkojnë “BIG-ët” i vetëofrohet Real Madrid (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment