Futboll Seria A Sport

THELLOHET SKANDALI/ “Ulërija dhe kërkoja që të ndalej”, vajza e përdhunuar nga Ronaldo zbulon detaje të frikshme

Është thelluar skandali i përdhunimit kundrejt futbollistit Cristiano Ronaldo. Vajza ka dëshmuar dhe është shprehur se i kërkuar të ndalej me ulërima por ai se ka bërë këtë gjë. Futbollisti Cristiano Ronaldo me gruan që pretendon se është përdhunuar nga ai

Ditët e fundit po qarkullon një lajm-skandal që i ka prishur krejtësisht imazhin e futbollistit Cristiano Ronaldo. Një grua 34-vjeçare e ka denoncuar yllin e Juventus për përdhunim. Sipas dëshmive ngjarja ka ndodhur në vitin 2009 në një hotel. Lajmi është bërë publik nga media gjermane “DER SPEIGEL”, ku është rrëfyer edhe vetë 34-vjeçarja Kathryn Mayorga.

Sipas të njëjtave burime Ronaldo i ka dhënë Mayorgas 347 mijë dollarë që të heshtte, por detaje të reja kanë dalë në dritë. Bëhet fjalë për dëshminë e frikshme të vazjës e cila shprehej se i ka kërkuar që të ndalej por ai nuk e ka bërë këtë gjë.

“M’u hodh nga pas. Kurrë nuk jam frikësuar si atëherë. Ai kishte disa rruaza të bardha rreth qafës, ndërsa unë ulërija dhe kërkoja që të ndalej. Ai më ka përdhunuar në anus, dhe më pas më pyeste nëse kisha dhimbje. Më pas Ronaldo me tha se është 99% djalë i mirë, por ai 1% e bënte që të kryente veprime të tilla,”- mësohet të ketë thënë gruaja.

Kathryn Mayorga ka deklaruar se atëherë ishte 25 vjeç dhe Ronaldo e ka përdhunuar atë në një hotel në Las Vegas në vitin 2009. Ajo shprehet se mund të fundosë CR7 pasi ka edhe një foto gjatë aktit.

Related posts

Juventusi në telashe: Bernardeschi mund të operohet – Higuain mungon kundër Atalantas

Q.Autor

Guardiola: Sanchez te Manchester United? Mendimi im për të mbetet i njëjtë…

Q.Autor

Lopetegui, një telefonatë zgjat jetën, ose vlen një kontratë…

Sadik.Autor

Leave a Comment