Futboll Ndeshjet Live Sport

Traversa i mohon golin SHAQIRIT, SALAH shtyn topin në rrjetë (VIDEO)

Liverpuli është duke arritur fitoren e gjashtë në po kaq ndeshje në Premier Ligë. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klop është duke fituar me rezultatin 3-0 përballë Sauthemtonit.

Goli i tretë i shënua nga Muahmed Salah i cili e shtyu topin në rrjetë në portën e boshatisur. Ka qenë një goditje e Shaqirit e cila është ndalur në traversë dhe më pas i është kthyer egjiptiani i cili bën më të thjeshtën.

Related posts

Nesër luan KOMBËTARJA/ Kapiteni MAVRAJ i vendos “KUSHTE” Panuccit (FOTO)

Isa.Autor

Barcelona është eliminuar, por Coutinho akoma mund të marrë një medalje në Champions League

Sadik.Autor

Ëndrra e merkatos/ Parma do dyshen e “çmendur” të futbollit italian

Isa.Autor

Leave a Comment