Futboll Seria A Sport

ZBULOHET SEKRETI I SUKSESIT/ Një ditë në jetën e RONALDOS, kështu jeton CR7 (VIDEO)

Një video e publikuar në Facebook nga SPROTbible, tregon se si e kalon një ditë të zakonshme ylli portugez Cristiano Ronaldo. Dita e Cristiano Ronaldos fillon në ora 6:30 të mëngjesit, rutinë kjo që përfshin një mëngjes të shëndetshëm dhe ushtrime.

Videoja e publikuar në Facebook ka më shumë se 5 milionë shikime.

Day In The Lift Of CR7 🙌🙌🙌

A day in the life of Cristiano Ronaldo… 🙌🙌🙌

Posted by SPORTbible on Monday, August 20, 2018

Related posts

CHAMPIONS/ Ajax “i dhuron” kualifikimin “Të Kuqve”, Romero shpëton Atalanta-n

Delo.autor

VIDEO/ Neymar e godet në vend të keq Mbappe-n, por shihni reagimin e francezit

Q.Autor

BEFASI NË ZVICËR/ Young Boys në epërsi, shënon gol Guillaume Hoarau me një… (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment