Futboll Sport

ZYRTARE/ Këta janë tre finalistët për LOJTARIN më të mirë sipas FIFA-s, MESSI…(VIDEO)

Tre kandidatët për ta fituar çmimin e lojtarit më të mirë sipas FIFA-së, janë zbuluar. Votimi është bërë nga fansat, gazetarët, trajnerët e Kombëtarëve dhe kapitenët e Kombëtarëve.

Njëri nga Cristiano Ronaldo, Mohamed Salah dhe Luka Modrici do ta fitojë çmimin prestigjioz më 24 shtator.

Në këtë listë kësaj radhe nuk është Lionel Messi. Mbetet të shihet deri atëherë se kush do ta fitojë këtë çmim, që do të jepet në Londër.

Related posts

ZBULON PLANET E YLLIT TË REAL MADRID/ Ish-menaxheri i sulmuesit Benzema: Kjo është ëndrra e tij

Delo.autor

KAMPIONËT E EUROPËS MENDOJNË PËR TË ARDHMEN/ Liverpool firmos me talentin holandez… (FOTO)

Delo.autor

PËRFORCIME NË EKIP/ Pioli kërkon një sulmues në skemë, Maldini e gjen në Serie A tek klubi…

Delo.autor

Leave a Comment