Futboll Shqipëri Sport

Aksident me makinë/ Ja kush janë arbitrat shqiptarë që u përplasën në Përrenjas

Në aksidentin e ndodhur pak minuta më parë në Përrenjas janë plagosur 4 gjyqtarë. Emrat e tyre janë, Amarildo Gjeci, Ergin Morina, Xhuljan Rroshi dhe Daniel Vrapi.

Katërshja e arbitrave po udhëtonte drejt Maliqit për të drejtuar në takimin e Kategorisë së Dytë mes Maliqit dhe Termit. Sipas njoftimeve ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Related posts

DEL KUNDËR DEKLARATËS SË KLOPP/ Guardiola: Kur mendon për justifikime nuk mendon për…

Delo.autor

ELIMINIMI NGA CHAMPIONS/ Tifozët “shpërthejnë” kundër Juventus: Ju interesojnë vetëm rrjetet sociale dhe… (FOTO)

Delo.autor

FUTBOLLIN E KANË “HARRUAR”/ Yjet e Bayernit sjellin FESTAT para kohe, BEFASOJNË Ribery dhe… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment