Futboll Seria A Sport

ÇFARË SAKRIFICE/ Djaloshi HYNË në fushë dhe i DREJTOHET Ronaldos, shikoni veprimin e CR7 (FOTO)

Juventusi është duke fituar me rezultatin 0-2 përballë skuadrës së Udinizes. Ekipi i drejtuar nga trajneri Maksimiliano Alegri po zhvillon një ndeshje shumë të mirë dhe po e dominon kundërshtarin. Në këtë sfidë në minutën e 37’ ka shënuar gol dhe portugezi Kristiano Ronaldo i cili u bë protagonist që pa filluar sfida.

Në momentin që lojtarët kishin dalë për të kryer disa ushtrime para fillimit të sfidës, një djalosh ka mësyrë në fushën e lojës dhe me letër e laps në dorë kërkon që të marrë një autograf nga luzitani. Dhe Ronaldo nuk ka refuzuar t’ia japë.

fdfddfgsdgdfgfgfgfgfRonaldo1dfdff

Related posts

‘Dopieta’ e Gurit dhe rrjeta e Shkodrës, Kukësi ‘përmbys’ Teutën

Q.Autor

Dovizioso: Besoj te titulli, në pistën e Mugello vetëm për fitore

Sadik.Autor

GATI PËR RIKTHIMIN E BUJSHËM NË “CAMP NOU”/ Barcelona jep lojtarë në shkëmbim për yllin…

Delo.autor

Leave a Comment