• Home
  • Futboll
  • E merr topin nga mesi i fushës, e pabesueshme çfarë goli ka shënuar Celina (VIDEO)
Futboll Premier League Sport

E merr topin nga mesi i fushës, e pabesueshme çfarë goli ka shënuar Celina (VIDEO)

Swansea humbi nga Ipswichi me rezultatin 2 me 3. Në minutën e 79’ lojtari kosovar, Bersant Celina shënoi një gol të jashtëzakonshëm pasi mori topin nga mesi i fushës dhe me një gjuajtje nga jashtë zonës mposhti portierin kundërshtar.

Pavarësisht se Celina barazoi rezultatin, në fund të takimit ishte Ipswich që arriti të shënonte golin e tretë dhe të fitores.

Golin e Celinas mund ta ndiqni më poshtë në minutën 02:20.

Related posts

NË VIGJILJE TË DERBIT/ Halili: Nuk ka më kohë, dua FITOREnga ekipi. Kemi vite që…

Isa.Autor

E ARDHMJA NË UDHËKRYQ/ MAVRAJ vendos për Greqinë, mbrojtësi rrezikon shumë

Isa.Autor

Ronaldo reagon ndaj tifozëve, del në mbrojtje të Benzema

Q.Autor

Leave a Comment