Futboll Gossip Sport

DEL E VËRTETA/ Ish-e “BOMBA” e NEYMARIT: U NDAMË sepse mes nesh kishte…

Lajmi i ndarjes së Bruna Markezit me futbollistin e PSG-së Nejmar, ka shkaktuar shumë reagime, kryesisht të shtypit rozë.

Megjithatë modelja ka reaguar për të shuar të gjithë këto zëra. “Nuk janë arsye politike. Ne jemi në një moment kritik sepse mes nesh ka shumë urrejtje. Doja që ta sqaroja këtë pikë. ”, është shprehur ajo për mediat braziliane. Çifti është ndarë pas një lidhje që zgjati 5 vjet.

 

Related posts

LIVE/ Liga e Europës: Supergol i Çalhanoglus, MILAN përmbys gjithçka për 4 minuta (VIDEO)

Isa.Autor

NGA CELTIC DERI TEK Legia rivalë ferri për Tiranën në Champions

Delo.autor

Dele Alli, statistikat tregojnë se është më i mirë se Beckham, Lampard dhe Gerrard

Sadik.Autor

Leave a Comment