Boks Sport

DEL E VËRTETA/ PAMJET E REJA tregojnë se McGregor nuk ka qenë I PAFAJSHËM (VIDEO)

Kaos total në përfundim të ndeshjes mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor. Pamjet televizive tregonin qartë se si Khabib shkëmben ofendime me Dillon Denis, njëri prej trajnerëve të McGregor, dhe më pas del nga kafazi për t’u konfrontuar me të.

Në të njëjtën kohë, McGregor mundohet të bëjë të njëjtën gjë, dhe teksa aty shkëmben disa grushte me një prej trajnerëve të Khabib, përpara se të vinin edhe dy të tjerë, me njërin që e ka goditur keq nga mbrapa.

Pamjet më poshtë tregojnë më tepër nga ngjarja e vitit.

 

Related posts

“Ky nuk është Ozil i vërtetë”/ Wenger zbulon pse ai zhgënjeu me Gjermaninë

Isa.Autor

VIJOJNË POLEMIKAT/ Tifozi më i “ÇMENDUR” i kuqezinjve Salvini reagon ashpër: “Superkupa e Italisë është vdekja e futbollit!”

bora.autor

LUAJNË NË KAMPIONATIN SPANJOLL/ Të dy shqiptarët larg ëndrrës La Liga

Delo.autor

Leave a Comment