Futboll Shqipëri Sport

IRONIA NË RRJETET SOCIALE/ Lojtarët e Skënderbeut TALLEN me Partizanin, shikoni reagimet EPIKE

Fitorja në kryendeshjen e javës së 10-të ndaj Partizanit me rezultatin 0-2 ka bërë me “krahë” futbollistët e Skënderbeut.

Madje nuk kanë munguar as talljet me kundërshtarët, teksa mesfushori Bruno Dita postoi pas ndeshjes një foto gjatë festimit nga ndeshja e parë në Korçë mes Skënderbeut dhe Partizanit me mbishkrimin ironizues: “Si nuk u lodhën këta të “Digitalb”-i duke e përsëritur këtë filmin?

Dita

Nuk ka munguar as komenti i futbollistit tjetër të Skënderbeut, Nazmi Gripshi që shkruan “E jep përherë në darkë. Dita nuk e ka lënë me kaq dhe ka vazhduar duke iu përgjigjur Gripshit: “ Në orët e vona më duket me pullë të kuqe”.

45081616_2154826648119137_3880792853638545408_n

Related posts

Formacionet zyrtare: Newcastle – Man United

Q.Autor

United ofron 150 milionë euro për Dybala, Pogba bën ndërmjetësin

Q.Autor

Arsenali iu bashkohet pesë gjigantëve evropianë në garë për Cristanten

Q.Autor

Leave a Comment