Futboll Gossip Sport

ISH E DASHURA E RONALDINJOS I HEQ TË GJTHA/ FOTOT po bëjnë “NAMIN” në rrjet

Modelja e njohur peruane, Ania Gadea ka goditur sërish me setin e ri fotografik të postuar në Instagram, ku vijon të tregohet e pakursyer për fansat.

27-vjeçarja mësohet se i ka dhënë fund raportit me ish brazilian Ronaldinho Gaucho, me të cilin ishte i lidhur prej disa kohësh.

Shikoni setin e saj shumë të “nxehtë”.

Related posts

Mirabelli s’ka dyshime: Andre Silva nuk largohet nga Milani

Q.Autor

PENALLTI NË FRYMËN E FUNDIT DHE ME POLEMIKA/ Enea Jorgji protagonist në Europa League (VIDEO)

Delo.autor

43 ditë pa shënuar, Higuain kërkon të thyejë mallkimin e golit përballë Xhenoas

Q.Autor

Leave a Comment