Futboll Gossip Sport

“NA LA PA FRYMË”/ Ish e dashura e Bobo Vierit “i vë flakën” Instagramit me foto NUDO (VIDEO)

Ndoshta shumë pak nga ju e kujtojnë lidhjen e Jazzma Kendrick dhe sulmuesit italian Christian “Bobo” Vieri, dy vite më parë. Para se të lindte dashuria mes tij dhe Costanza Caracciolo, e dashura aktuale që pritet ta bëjë baba.

Jazzma është rikthyer në vëmendjen e mediave ditët e fundit teksa ka postuar në profilit të saj të Instagramit foto provokuese, totalisht e zhveshur.

Related posts

KËRKON TITULLIN/ Klopp: Ja pse ky sezon i Premier League është më emocionuesi ndër vite

Isa.Autor

Ajeti mbyll aventurën te Torino, gati firma me Krotonen

Isa.Autor

EKSKLUZIVE/ Dajan SHEHI: Kastrioti mbijeton nëse bën merkato. Ja si më diskriminuan në Kroaci

Isa.Autor

Leave a Comment