Futboll Gossip Sport

Po lë në hije Wanda Narën/ Ja kush është tifozja “SEKSI” e Interit (FOTO)

Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano dhe kjo ka ndikuar që të bëhet me Interin.

“Ndjek shpesh ndeshje futbolli këtu në Itali. Hamshik është kapiteni i kombëtares, por mua më pëlqen më shumë Skriniar. Më ka bërë tifoze të Interit, ndoshta edhe pse jetoj në Milano”, tha 26 vjeçarja sllovake. kujtojmë që modekja do të jetë prezente sonte në “San Siro” në derbin Inter-Milan. Së fundmi ajo ka qenë aktive në setet fotografike ku duket mjaft provokuese.

365029

365034
365031365030

Related posts

KËRKON NJË MBROJTËS NË EKIP/ Inter do yllin e Premier, menaxheri pritet të zbarkojë në Milano

Delo.autor

“BOMBARDON” RËNDË JUVENTUS/ Cassano: Me këtë futboll nuk shkon askund, nuk del as i katërti

Delo.autor

KA STARTUAR SEZONI I RI I PREMIER/ Kolasinac dhe Mesut Ozil lihen jashtë skuadre nga Unai Emery, ja arsyeja

Delo.autor

Leave a Comment