Futboll Gossip Sport

POZON NUDO/ Forma JOSHËSE të trupit, e fejuara e Chicharitos ”ndez” Instagramin (FOTO)

Modelja e njohur Sarah Kohan po cmend të fejuarin e saj, sulmuesin meksikan të West Ham, Javier Hernandes, me postimet në rrjetet sociale. Chicharito ka zhvilluar një karrierë të pasur si futbollist, duke u aktivizuar me ekipe të mëdha, si Manchester United dhe Real Madrid.

Edhe pse është aktivizuar me ekipet më të mëdha, fama e tij në rrjetet sociale nuk arrin në nivelin e të fejuarës. Kjo ndodh për arsyen se Sarah është një modele me linja perfekte, që bombardon Instagramin me fotot përveluese dhe pikërisht për këtë arsye, ka mbi 1 milionë fansa që e ndjekin.

Related posts

TRANSFEROI KUMBULLËN DHE RRAHMANIN/ Presidenti i Veronës nën hetim nga prokuroria. Ja për çfarë akuzohet…

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Chelsea bën stërvitje ndaj “Topçinjve” dhe ngren trofeun e madh

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet ndeshja Getafe-Real Madrid. Rezultati 0-3

Delo.autor

Leave a Comment