Futboll Sport

Publikohet VIDEO kur McGregor i LUTET Khabibit mos e godasë, zbulohen fjalët…

Khabib Nurgamedov është kampioni i ri i botës pasi mposhti Conor McGregorinnë kategorinë “UFC 229” Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, zbulon se si irlandezi i lutej për mëshirë rusit,.

Në fund të rundit të tretë, McGregor i zënë ngushtë dëgjohet duke i thënë Khabibit ‘është thjeshtë biznes’, pasi stafi detyroi Kahbibin ta lëshojë atë.

Madje, në momentet e fansave thuhet se McGregor “u lut për mëshirë”. Pamjet po bëjnë xhiron e internetit.

Related posts

E DUAN TË GJITHË/ Leverkusen paralajmëron Chelsean dhe Interin për talentin…

Isa.Autor

Rivaldo: Neymar, kurrë nuk do të fitojë asgjë të rëndësishme te PSG

Sadik.Autor

PAS FITORES NDAJ FLAMURTARIT/ Ribaj “zbrazet”: Ishte momenti kur po festonim golin, ja çfarë i thashë tifozëve

Delo.autor

Leave a Comment