Futboll Shqipëri Sport

RONALDO I SHQIPËRISË/ GREZDA zbulon FAJTORIN e humbjes ndaj Izraelit

Eros Grezda është ndalur për media që të jap mendimin e tij rreth humbjes së Shqipërisë. Eros Grezda ka thënë se ata luajtën mirë, por pjesa e dytë ishte tejet e vështirë në humbjes 0 me 2 ndaj Izraelit në Ligën e Kombeve.

“Është një ndjenjë shumë e keqe, pasi atë që treguam në fushë, ishte shumë e mirë”

“Ata e kuptuan ndeshjen tonë në pjesën e dytë, mirëpo ata shënuan edhe golin e dytë dhe nuk kishim se çfarë të bënim më”.

“Largimi i Balajt ndikoi paksa, pasi ai është i mirë në lojën në ajër, prandaj ne nuk kishim shumë shanse për gol në minutat e fundit”, ka shtuar më tej Grezda.

Related posts

FESTIMI I SADIKUT ME TË SHARA PAS GOLIT/ Trajneri Fabio Celestini: Uroj të inatoset çdo fundjavë…

Delo.autor

PO “SHIJON” HUAZIMIN NË BUNDESLIGA/ Achraf Hakimi: Kritika e “legjendës” Marcelo e padrejtë

Delo.autor

PAS SHKARKIMIT NGA KOMBËTARJA/ Christian Panucci: Te Shqipëria nuk na përshtateshin…

Delo.autor

Leave a Comment