Futboll Gossip Sport

SENSUALE DHE BOMBASTIKE/ Cannavo shpërthyese si gjithmonë, Cassano dhe Panucci janë me… (FOTO)

Në Itali Rosaria Cannavon e njohin si ish-të dashurën e Antonio Cassanos, por edhe të trajnerit të Kombëtares Shqiptare Christian Panucci. Gjithmonë i kanë pëlqyer lidhjet me futbollistët, por në fund u martua me një biznesmen.Është një nga femrat më tërheqëse përtej Adriatikut dhe vazhdon të ketë të njëjtin shkëlqim, si dikur. Fotot e postuara prej saj në rrjetet sociale tregojnë se ka mësuar shumë nga sportistët për të mbajtur trupin në formë.

 

Related posts

PREMIER LEAGUE/ Toure, Pires, Henry: 10 blerjet më të goditura të Arsene Wenger

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Federata Gjermane e Futbollit mblidhet sot për të vendosur fatin e trajnerit Low

Delo.autor

“356 DITË PA SHËNUAR”/ Media e njohur spanjolle sulmon Hazardin: Ka zhgënjer, sepse…

Delo.autor

Leave a Comment