Futboll Sport

TOLERIM APO GAFË/ Portieri në qendër të KRITIKAVE pas golave AMATORESK (VIDEO)

Kombëtarja e Maqedonisë dhe mbi të gjitha portieri Stole Dimitrievski është vendosur në qendër të kritikave pas humbjes së pësuar në Armeni me rezultatin 4-0. Praktikisht çdo gjuajtje që shkoi drejt portës përfundoi në rrjetë. “L’equipe” dhe “Sky Sports” akuzojnë.

“A do të ketë hetim. Duket sikur UEfa ka punë për të bërë. Rezultati 4-0 është i pabesueshëm, por kur i pamë pamjet mbetëm të tronditur. Portieri Dimitrievski ka bërë gabime që është e pamundur mos të dyshosh. Kjo është e dyshimtë” shkruajnë mediat e më sipërme. Më poshtë edhe video e golave:

 

 

Related posts

Para vendimit nga FIFA/ Shaqiri e Xhaka marrin MBËSHTETJE nga e gjithë bota

Isa.Autor

LAMTUMIRË MARADONA! Del autopsia: Vdiq në gjumë. Ja çfarë i tha nipit para se…

bora.autor

Inter, Juventus apo Napoli? Mario Balotelli tregon se kush do ta fitojë ‘Scudetton’

Q.Autor

Leave a Comment