Champions League Futboll Sport

Tottenhami pret Barcelonën/ Fusha e “Wembley” bëhet për të mbjellë PATATE (FOTO)

Tottenhami në orën 21:00 pret Barcelonën në shtëpi për ndeshjen e dytë të Champions League. Mirëpo “The Sun” raporton se fusha e stadiumit “Wembley” duket shumë e deformuar, pasi është zhvilluar ndeshja e boksit.

Kujtojmë që Barcelona në këtë ndeshje vjen me 3 pikë, pas fitores me PSV-në në shtëpi 4-0, ndërsa Tottenham në javën e kaluar u mund në “San Siro” ndaj skuadrës së Interit me rezultatin 2-1, që edhe pse kaluan të parët në avantazh, nuk arritën ta mbanin rezultatin.

Related posts

ZBULON FAVORITIN PËR ÇMIMIN PRESTIGJOZ/ Jorginho: “Topin e Artë” do t’ia jepja…

Delo.autor

MIQËSORJA ME JORDANINË/ Publikohen formacionet zyrtare, sa shumë surpriza te Shqipëria

Isa.Autor

KATEGORIA SUPERIORE/ Duele me objektiv Europën dhe mbijetesën, ja sfidat e ditës së sotme

Delo.autor

Leave a Comment