Futboll Sport

Urim special për boksierin e njohur, edhe Noizy bashkohet me festën e ringut

Florian Marku mposhti ditën e djeshme me “nockout” rivalin e tij rumun Vranceanu.

Mbështetësit për luftëtarin kuqezi nuk kanë munguar asnjëherë, por duket se njëri është më special. Bëhet fjalë për reperin e njohur Noizy I cili ka postuar në insta storyn e tij një foto me Markun. Bashkë me foton Noizy ka vendosur edhe mbishkimi ” sërisht kampion ” .

Florian Marku momentalisht garon në rangum MMA dhe objektivi I tij mbetet kategoria UFC.

 

Related posts

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Liverpooli festoi largimin e Coutinhos tek “Katalanasit”, ja pasojat

Delo.autor

E IZOLUAR NGA KORONAVIRUSI/ E dashura e Lautaros nuk e lë veten pas dore, shfaqet duke u ushtruar në ballkon (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

CALABRIA ME REKORD NEGATIV TEK MILAN/ Akush si ai në Europë, ja statistikat katastrofë

Delo.autor

Leave a Comment