Gossip

Blerim Xhemajli nuk ishte gjë në shtrat/ Erjona Sulejmani tregon si e pëlqen mashkullin: Dua të më godasë…[FOTO]

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani u është përgjigjur disa pyetjeve në llogarinë e saj në Instagram, duke konfirmuar veç të tjerash pasionin e saj për Interin.

Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara si në shoëbizin shqiptar, ashtu edhe në atë italian. Ajo u cilësua si tifozja më e bukur e Europianit 2018, ku shfaq në shkallët e stadiumeve për të mbështetur ish-bashkëshortin e saj, Blerim Xhemajlin, por tashmë ai është thjesht një “ish” dhe kohë më parë në një intervistë u shpreh se futbollisti nuk ishte gjë në shtrat.

E së fundmi i është përgjigjur disa pyetjeve në instastory ku njëra prej tyre ishte se “çfarë e tërheq te një burrë”?

“Sigurisht që duhet të më “godasë” fizikisht. Adhuroj këmbët plot me muskuj. Por, kur të hapë gojën, duhet të dijë të më më mbajë dhe tërheqë. Koka është thelbësore.”, u përgjigj Erjona.

Related posts

Harrojeni çmimet e FIFA/ Të gjithë po flasin për fotot e Xavit me të dashurën (FOTO)

Isa.Autor

(FOTO) Njihuni me tenisten “sexy” Caroline Wozniacki nr. 1 në botë

Q.Autor

Aida Garifullina/ Ish-bashkëshortja e tenistit rus këndon në Botëror (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment