Gossip

Wanda Nara apo Zaira Nara? Bashkëshortja e Icardit të lë pa fjalë (FOTO+VIDEO)

Një “look” që të merr frymën është cilësuar ai i fundit i motrës së Wanda Naras, në mbrëmjen gala të organizuar nga revista Gente.

Familja Nara përfaqësohet denjësisht për bukuri dhe hire trupore jo vetëm nga bashkëshortja e Icardi-t, Wanda Nara por edhe nga motra e saj Zaira.

Ajo është modele dhe prezantuese në Argjentinë, është vlerësuar nga revista “Gente” si një ndër personazhet publik të vitit dhe modelja i ka vënë “pikat mbi i” këtij vlerësimi me një pamje drithëruese.

Ka zgjedhur një fustan jeshil, shumë provokues që zbulojnë pjesën e qafës dhe të këmbës së saj ndërsa ka zgjedhur flokët ti mbaj të kapura.

Wanda bionde apo Zaira brune, cila është më e mirë?

View this post on Instagram

😘

A post shared by ZAIRA (@zaira.nara) on

Related posts

Transferimi i Ronaldos, ish-të dashurat e tij do ta kishin zili për…Italinë (FOTO)

Isa.Autor

Befason mamaja e Ronaldos: Ai është më i mirë se Cristiano

Sadik.Autor

BUKUROSHJA PO I AFROHET TË 40-TAVE/ Shikoni sa seksi duket gruaja e Tottit gjatë pushimeve në Ibiza (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment