Gossip

“PENSIONISTI” ROMARIO “SHËNON” SËRISH/ E dashura e re është “një bombë” (FOTO)

Ish sulmuesi i njohur brazilian, Romario ka “varur këpucët në gozhdë”, por nuk e ka humbur nuhatjen, kur vjen fjala për përzgjedhjen e vajzave në krah të tij.

53-vjeçari po shijon një romancë me modelen braziliane Ana Karoline Nazario, e cila është 31-vjeçare dhe i ka dedikuar një status mjaft domethënës ish sulmuesit të Barcelonës dhe kombëtares së Brazilit.

“Zemër, në jetë asgjë nuk vjen rastësisht, pasi ka gjithmonë një arsye. Njerëzit hyjnë në jetët tona për motive të caktuara dhe për të na mësuar diçka, ndërsa ti më ke mësuar të dashuroj. Vetëm unë e di çfarë ndjej për ty”, shkroi bukuroshja në Instagram për ish sulmuesin brazilian.

Related posts

PROPOZOJ VETEN PËR MARTESË/ Taulant Xhaka flet mbi gafën e bërë

Delo.autor

NJIHET PËR FORMAT BOMBASTIKE/ Alexa Dellanos, bukuroshja seksi që “çmendet” pas… Barcelonës (FOTO)

Delo.autor

JETA E RE E BOATENG/ Pushimet dhe e dashura e re bombastike italiane (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment