Futboll Kosova Sport

DEBUTIMI I PARË ME KOMBËTAREN/ Ja sa i gjatë është “GARDIANI” i Kosovës… (FOTO)

Arijanet Muriçi është portieri që ka bërë mbrëmë debutimin me Kosovën.

Ai ka impresionuar tifozët me paraqitjen e tij kurse disa herë edhe i është thirrur emri nga publiku.

Ajo që i ka bërë përshtypje shumëkujt është edhe gjatësia e tij.

Sipas informatave të publikuara online, Muriçi është i gjatë 1 metër e 98 centimetra dhe kjo ka ndihmuar mjaft në karierën e tij si poriter.

Muriçi është vetëm 20 vjeç.

Related posts

ZYRTARE/ Pique nuk do të operohet, ja sa do mungojë mbrojtësi i Barcelonës…

Delo.autor

GEORGINA RODRIGUEZ MË SEKSI SE KURRË/ Partnerja e Ronaldos mahnit fansat me linjat e saj

Delo.autor

“KY ËSHTË NJË MËKAT I MADH”/ Menaxheri paralajmëron Juventus-in: Në janar nuk përjashtojmë asgjë

Delo.autor

Leave a Comment