Futboll Shqipëri Sport

DUAN TË PREKIN HISTORINË/ Kosova luan me Maltën për kreun, Valon BERISHA gëzon dardanët

Valon Berisha në një prononcim për dhënë për “Supersport” është shprehur përpara ndeshjes me Maltën, e vlefshme për Nations League se duhet ta marrin shumë seriozisht këtë ndeshje, sepse luajnë në transfertë dhe duhet të marrin 3 pikë, në mënyrë që të jenë sa më gati për takimin e fundit me Azerbajxhanin.

“Përgatitjet kan nisur dje. Sot kemi bërë një ushtrim të mirë, ku kemi punuar si do të luajmë në tranmsfertë ndaj Maltës. Me fitore puna bëhet më lehtë kështu, duke fituar në transfertë. Duhet ta marrim lojën shumë seriozisht, sepse ekipi vendas është më i favorizuar. Tani ndihem mirë, edhe te Lazio ndihem shumë mirë, do të mundohem që të bëj maksimumin”, është shprehur Valon Berisha.

Related posts

Peter Krawietz: Real Madrid është klubi më i mirë në historin e Ligës së Kampionëve

Sadik.Autor

Kupa e Italisë, më shumë se një trofe për Milanin

Sadik.Autor

Juve, Roma, Arsenal, Borussia intereson për Bonaventura-n

Sadik.Autor

Leave a Comment