Futboll Shqipëri Sport

La KOSOVËN për SHQIPËRINË/ “Alternativa” e MAVRAJT nuk i përmban emocionet (FOTO)

Qendërmbrojtësi shqiptar Ardjan Ismajli është më se i lumtur që ka zgjedhur të përfaqësojë Shqipërinë. Futbollisti e ka shprehur gëzimin e tij dhe në Instagram.

“Shumë i lumtur dhe krenar që do të përfaqësoj të gjithë Shqiptarinë!”

22-vjeçari aktivizohet me kroatët e Hajduk Splitit. Ai ishte pjesë e Kosovës për një ndeshje në miqësoren e 29 majit ndaj Shqipërisë që Kosova e fitoi 0-3. Pas atij momenti, lojtari nuk ka kërkuar përfaqësuese tjetër përveç Shqipërisë. Tekniku i Kosovës Bernard Chellandes u shpreh i zhgënjyer me sjelljen e lojtarit.

Postimi i Ardjan Ismajlit

Related posts

Tefik Osmani: Nuk largohem kurrë me dëshirën time nga Skënderbeu

Q.Autor

DEKLARATA/ Sulmuesi në shok: Dy persona më grabitën duke më drejtuar armën në fytyrë!

Delo.autor

PAS TRAGJEDISË SË EMILJANO SALA/ Cardiff anulon trajnimin, lojtarët largohen për… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment