Futboll Shqipëri Sport

E FRIKSHME/ Pak minuta para ndeshjes TIFOZI SKOCEZ përfundon në SPITAL sepse ka…

Kur duhen edhe pak minuta nga starti i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Skocisë, një tifoz skocez ka përfunduar pa ndjenja në trotuarin e qytetit të Shkodrës. Sipas raportimeve të fundit shkak i gjendjes të fikti të tifozit është bërë konsumi i madh i alkoolit.

Menjëherë ka mbërritur ambulanca të cilin e ka transportuar për në spital. Në lokalet dhe ambientet rreth stadiumit, tifozët skocezë kanë marrë këngën dhe me pije në dorë, po festojnë të gjithë së bashku.

Mbi 2 mijë tifozë skocezë kanë udhëtuar drejt Shqipërisë dhe “Loro Boriçi” pritet të jetë i tejmbushur.

Related posts

ZYRTARE/ Pas aventurës në Shqipëri, ish-zv.trajneri Dinamos me detyre të re në Itali

Delo.autor

NGA HUMBJET TEK MARRËDHËNIA ME LAPORTËN/ 8 arsyet e Barcelonës për shkarkimin e Koeman

Delo.autor

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta në moshën 37-vjeçare dhe në varfëri ekstreme ish-futbollisti

Delo.autor

Leave a Comment