Futboll Gossip Sport

FESTË E SHTHURUR/ Shikoni si HARBOHET mes femrave SEKSI futbollisti i njohur (FOTO)

Ish-futbollisti i Napolit, Camilo Zuniga, po e shijon në maksimum jetën dhe fton gjithë ndjekësit e tij të bëjnë të njëjtën gjë. Kolumbiani ka postuar në Instagram ku ai shfaqet mes vajzave seksi, të cilën e komenton: “Mos prisni të keni gjithçka për të shijuar jetën, keni jetën për të shijuar gjithçka.” Mjaft interesant, Zuniga, që në moshën 32-vjeçare ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur, sepse jeta e thërret në të tjera sfida, krah bukuroshe plot sharm.

 

Related posts

BARAZIMI NË FIRENCE/ VAR e bën të pasur, ja sa fitoi tifozi pas golit në ‘101-të

Delo.autor

Juventusi bën presion për transferimin e Darmianit, kërkon me ngulm ta rikthejë në Itali

Q.Autor

SHKËLQEN NË PREMIER/ Xhaka zhbllokon ndeshjen me goditje të fuqishme nga distanca (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment