Futboll Sport

HYN NUDO NË FUSHË GJATË NDESHJES/ Tifozët e lojtarët argëtohen (VIDEO)

Një femër lakuriq ka “pushtuar” për gati një minutë fushën e lojës gjatë një ndeshje futbolli të kategorisë së dytë në Holandë. Gjatë ndeshjes Rijnsburgse Boys vs Afc Amsterdam, 2-6, një femër që mbante në dorë një flamur ka hyrë në fushë dhe nuk u ndal për asnjë moment nga rojet e sigurisë apo lojtarët, që thjesht e kanë parë duke vrapuar si e çmendur.

Ajo hyri nga njëra anë e fushës dhe më pas u largua vetë në anën tjetër, teksa për një moment edhe iu “fërkua” një futbollisti, që nuk reagoi. Natyrisht që ata që ishin në fushë apo edhe tifozët u “argëtuan” disi me këtë skenë…

Wie o wie??? #hkr

Gepostet von HKR am Samstag, 3. November 2018

Related posts

E KA FRIKË/ Nainggolan: Ky është lojtari që do t’i hiqja MILANIT, nuk është Higuain e Suso por…

Isa.Autor

Përfundon sezoni për Aguero, argjentinasi 1 muaj jashtë pas operacionit në gju

Sadik.Autor

Wenger: Fitore e rëndësishme, por s’jemi kualifikuar

Q.Autor

Leave a Comment