Futboll Premier League Sport

IRONIA THERËSE/ Di Kaprio në stadium, legjenda e Liverpulit gjen mënyrën EPIKE për të TALLUR NEYMARIN

Është luajtur ditën e djeshme ndeshja midis PSG dhe Liverpulit e cila përfundoi me rezultatin 2-1 në favor të francezëve. Por ajo që ra në sy ishin përsëri simulimet e brazilianit Nejmar.

Sulmuesi duket se e ka të vështirë që të heqë dorë nga “aktrimet” e tij dhe legjenda e Liverpulit, Xhon Arne Rise ka gjetur një mënyrë shumë të bukur për të tallur Nejmarin.

Ai ka përfituar nga prania e Leonardo Di Kaprios në stadium dhe në një postim në “Twitter” ka bërë një photoshop ku dukej sikur Di Kaprio kishte thënë: “Isha në stadium për të ndjekur ndeshjen midis PSG dhe Liverpulit, por u mërzita kur vura re se nuk isha aktori më i mirë i pranishëm.”

443752_TS_29-11-18_9085131758_

Related posts

KËRKON PËRFORCIME NË MESFUSHË/ Bindet Inter, gati oferta për talentin 19-vjeçar…

Delo.autor

NUK KA FRIKË NGA JUVENTUSI/ Ja vendimi që merr Simeone për sfidën në Champions

Delo.autor

MAQEDONIA E VERIUT/ Shkëndija triumfon ndaj Vardarit, Shkupi ndalet nga Akademia Pandev

Delo.autor

Leave a Comment