Futboll La Liga Sport

SKIFTERAT BËJNË NAMIN/ Yllin e PSG e PLAÇKISIN teksa po luante ndaj Liverpool

France Bleu raporton se lojtari i përfaqësueses së Kamerunit Eric-Maxim Choupo-Moting, i cili këtë sezon vesh fanellën e Paris Saint-Germain, i është vjedhur një shumë e madhe parash teksa po luante ndaj Liverpool. Banesa e Choupo-Moting është vjedhur mbrëmjen e së mërkurës. Atij i janë vjedhur sende me vlerë 600,000 euro.

Media franceze pretendon se i janë vjedhur bizhuteri me vlerë 400,000 euro dhe gjithashtu mungojnë sende të tjera me vlerë 200,000 euro.

Policia e Parisit ka nisur investigimet. Hajdutët thuhet të jenë futur nga dritarja e lojtarit, në një pronë e cila është e mbushur me dhurata në prag të fetave të fundvitit.

Related posts

E DUAN TË GJITHË/ Dorëzohet JUVENTUSI, RABIOT drejt klubit LEGJENDAR

Isa.Autor

Çiklizëm, aksident i rëndë për kampionen olimpike Kristina Vogel

Sadik.Autor

PUBLIKOHET TOP-11 E PREMIER LEAGUE/ E zbulojnë mediat, një shqiptar në formacionin e vitit në Angli

Delo.autor

Leave a Comment