Futboll La Liga Sport

Ja “PLAN B” i Real Madrid/ Kërkon Mbappe nëse dështon me Neymarin

Prodegjia francez Kylian Mbappe është ende nën llupën e presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, nëse ata nuk mund ta sjell mega yllin e PSG, Neymar.

Sipas Son Balon, transferimi i Mbappes do të ishte më i lirë se sa i Neymar, duke lënë gjigantët e La Ligas mundësinë për të shënuar edhe me një tjetër sulmues-me Harry Kane, Roberto Firmino dhe Mauro Icardi që përmenden si mundësi.

Talenti i Ajaxit, Frenkie de Jong që po ashtu është një synim i tyre dhe me Madridin që pritet që ta rinojnë skuadrën e tyre pas një fillimi të sezonit dëshpërues në La Liga.

Related posts

E BUJSHME/ Mesfushori i ARSENALIT shumë PRANË MILANIT, ja paga që do të marrë

Isa.Autor

Arrihet marrëveshja/ Mbrojtësi i Barcelonës transferohet në Premier League

Isa.Autor

PENALLTIA E PRITUR DHE “MBUROJË” 90 MINUTA/ Ja si vlerësohet Etrit Berisha për paraqitjen kundër ekipit të Berlusconit

Delo.autor

Leave a Comment