Futboll Kategoria Superiore Sport

E TRISHTË/ Portierit të Kamzës i ndodh tragjedia

Zi në ekipin e Kamzës. Vëllai i portierit  Ilir Avdyli është ndarë nga jeta mesditen e sotme. Lajmin e bën të ditur vetë klubi, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shkruhet: Presidenti Naim Qarri, stafi teknik, si edhe te gjithë futbollistet e skuadrës sonë, i shprehin ngushëllimet e sinqerta portierit tone Ilir Avdyli, për ndarjen nga jeta e te vëllait! Qëndrojmë pranë tij dhe familjes Avdyli, në ketë moment të vështire!

Kamza do të ndeshet me Kukësin pasditen e së dielës, në luftën e saj për mbijetesë. Ajo ndodhet në vendin e parafundit në tabelë me vetëm 8 pikë, një pikë më shumë nga Kastrioti i vendit të fundit.

Related posts

ÇIFTI FANTASTIK/ SHAKIRA, i dërgon mesazh DASHURIE Pique, pas dorëheqjes nga…

Isa.Autor

SKANDALI I PSG-së/ Klubi francez e vendos KOSOVËN si pjesë e territorit SERB (FOTO)

Isa.Autor

Zbulohen maskotat e Olimpiadës “Tokio 2020”

Sadik.Autor

Leave a Comment