Futboll Shqipëri Sport

KATEGORIA E PARË/ Ndizet gara për SUPERIOREN, POGRADECI i bën nder BYLISIT

Besa dhe Pogradeci nuk shkojnë më shumë se një barazim. Miqtë në pjesën e dytë vendosën gjithçka në baraspeshë falë penalltisë së shënuar nga Jahaj minutën e 63-të.

Pas kësaj jave, në krye të grupit B të Kategorisë së Parë Besa ruan sërish kreun, por tani duhet të mendojë dhe për ndjekësit, ku Bylisi qëndron pas me vetëm një pikë diferencë.

Related posts

“Vrasësi serial” Ramos ka përdorur të njëjtën teknikë në finalen e 2017-ës (VIDEO)

Sadik.Autor

BLINDOHET BARCELONA PARA”EL CLASICO”/ Ja sa forca policie do të jenë për të garantuar sigurinë

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Brescia-Inter. Rezultati 1-2

Delo.autor

Leave a Comment