Futboll Seria A Sport

RIVALITETI PËR TITULLIN/ Fundjavë “mizerabël” për HYSAJN dhe NAPOLIN, INTERI nis të ëndërrojë

Napoli ka dështuar të fitojë ndaj Chievos duke e frenuar në shtëpi në barazim 0-0. Mbrojtësi shqiptar Elseid Hysaj u zëvendësua në pjesën e dytë nga tekniku Ancelotti në vend Ruit në minutën e 74-t.

Skuadra napolitane ndien presionin e Interit të vendit të tretë, i cili renditet vetëm një pikë larg “Partenopeit”.

Related posts

KËRKOHET NGA INTER DHE JUVENTUS/ Mesfushori Rakitic zgjedh skuadrën ku do vazhdojë karrierën

Delo.autor

Zidane: Do të largohesha që nesër, po të ishte e vërtetë kjo…

Q.Autor

SPEKTAKOLARE/ Boca-River: Superclasico tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës sepse…

Isa.Autor

Leave a Comment