Futboll Shqipëri Sport

LIVE/ KASTRIOTI dhe KAMZA duan “ilaçin”, skuadrat luajnë për maksimumin

Kastrioti: Kuka, Çela, Shehi, Hussein, Domgjoni, Marku, Okebugëu, Ymeraj, Bardhi, Junior. Trajner: Stavri Nica.

Kamza: Avdyli,  Idrizaj, Arrabal, Bonani,  Frashëri, Mehmeti, Malaj, Zisi, Plaku, Rezi, Rolovic. Trajner: Sebino Plaku dhe Bledar Vashaku.

Komenti minutë pas minute:
3′- Kastrioti provon nga jashtë zone, krutanët e nisin mirë ndeshjen.
1-Plaku shkelmon topin e parë.

Related posts

”Sherri” te Partizani, drejtori Olsi Rama mban qëndrim…

Sadik.Autor

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Milan vazhdon të mendojë për merkaton, kërkon në janar ylli i rivalëve…

Delo.autor

RREZIKU i Real Madridit me BALE, do të përballet me një të pamundur (DETAJE)

Isa.Autor

Leave a Comment