Futboll Sport

“MEMPHIS DEPAY I SHOKOI TË GJITHË”/ A është ky goli i vitit? (VIDEO)

Memphis Depay që pas largimit nga Manchester United për tek Lyon i ka surprizuar të gjithë duke qenë një ndër lojtarët më të mirë në Spanjë.

Ai ka shënuar një gol të çmendur në ndeshjen kundër Guimgamp nga një goditje dënimi rreth 35 metra, dhe topi përfundon në trekëndsh.

Depay me këtë gol padyshim që ka vendosur emrin e tij në listën e golave më të mirë të sezonit në Francë.

Lyon e fitoi takimin me rezultatin 4-2.

Related posts

KASTRIOTI bën gati stadiumin/ Krutanët kanë një kërkesë të veçantë për të mundur Skënderbeun

Isa.Autor

Të gjithë sytë te Ronaldo/ Shikoni çfarë bën ish lojtari i Juventusit (VIDEO)

Isa.Autor

(FOTO) Humbja e Chelseas ndaj Watford, ky është reagimi i Batshuayi-t

Q.Autor

Leave a Comment