Futboll Gossip Sport

NA LA PA FRYMË/ Eva Padlock “TËRBON” ndjeksit e saj me format BOMBASTIKE (FOTO)

Ajo është bërë e njohur në garat e Moto GP, si një nga modelet që mban çadrat te pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e ka fshehur pasionin e saj për motorët.

Bëhet fjalë për modelen çeke, Eva Padlock, e cila tashëm po pushton edhe rrjetet sociale, me fotot e saj joshëse, ku nuk ngurron të nxjerrë në pah hiret.

Related posts

DESCHAMPS PUBLIKON LISTËN/ Ja lojtarët e grumbulluar të Francës për sfidën me Kombëtaren (FOTO)

Delo.autor

GOLI NË MINUTAT E FUNDIT/ Ceballos bën heroin dhe dërgon Arsenalin në gjysmëfinalen e Kupës së Anglisë

Delo.autor

“Nxehet” Botërori/ Faza e 1/16-ave starton me dy supersfida, Messi-Griezmann, Suarez-Ronaldo

Isa.Autor

Leave a Comment