Futboll Shqipëri Sport

PANUÇI nxjerr blof FSHF-në dhe Çarçanin: Ai ka ikur, zëvendësuesi i tij të paraqitet me MINIFUND dhe…

Nuk ishte bërë publik nga Federata Shqiptare e Futbollit, por ka qenë trajneri Christian Panuçi që ka bërë me dije largimin e Gerti Çarçanit, nga posti i drejtorit të marrëdhënieve me publikun.

Edhe pse vetë Çarcani e kishte mohuar diçka të tillë, është tekniku italian që përmes batutës ka treguar që hë për hë, në FSHF nuk ka një zëdhënës për shtyp. Panuçi ka folur edhe për audicionet e postit të lënë bosh nga Çarçani duke thënë:

“Ka ikur Çarçani, edhe pak do hapim audicionet për postin e zëdhënësit të ri. Por duhet të paraqiteni me minifund e me taka”, deklaroi trajneri i Kombëtares.

Related posts

E PABESUESHME/ Mbyllet sezoni për MESFUSHORIN më të mirë të MILANIT

Isa.Autor

Napoli i Hysaj një hap larg historisë, mund të barazojë rekordin e Interit dhe Milanit

Q.Autor

NISIN ALUDIMET E MERKATOS/ Sarri kërkon dy lojtarë nga Milani

Isa.Autor

Leave a Comment